Frequently Asked Questions

Musím mať svoj Skype účet?
Áno. Konverzácia prebieha cez tvoj a maperov osobný účet. Mimo webstránky.
Kto je Maper?
Maper je človek, ktorý bude mať s tebou skype konverzáciu. Angličtina je buď jeho materinský jazyk, a ak nie tak ju ovláda na profesionálnej úrovni. Maperi pochádzajú z rôzných krajín (Kanada, Holandsko, Egypt, Portugalsko…) a tak majú v angličtine rôzne prízvuky. ROADMAP ponúka paletu rôznorodých národností, kultúr a záujmov tak, aby si zakaždým mal iný zážitok z konverzácie.
Kedy budem kontaktovaný maperom?
Po rezervovaní a zaplatení konverzácie obdržíš potvrdzujúci email s podrobnými informáciami o konverzácii spolu s kontaktom na mapera. Maper ťa bude kontaktovať na skype pred vašou konverzáciou.
O čom sa budeme s Maperom rozprávať?
Počas rezervovania konverzácie a výbere mapera si zadáš tému o ktorej sa chceš rozprávať. Môže to byť obsiažná téma ako “o dovolenke” alebo špecifická ako “o príprave bryndzových halušiek”. Pred konverzáciu je odporúčané aby si si prečítal článok v angličtine týkajúci sa tvojej zvolenej témy a oboznámil sa aspoň s 10 novými anglickými slovíčkami. Podrobný návod spolu so zdrojmi na články obdržíš v potvrdzujúcom e-maily.
Je konverzácia vhodná aj pre úplných začiatočníkov bez predošlej znalosti angličtiny?
Nie. Nakoľko ROADMAP nie je tradičný jazkový kurz ale konverzácia, predpokladá sa, že tvoja úroveň angličtiny je aspoň na úrovni A2 (tzn. základná gramatika a slovná zásoba).
Čo sa stane keď nebudem mať dobré internetové spojenie počas konverzácie?
Zaistenie dobrého internetového spojenia počas tvojej konverzácie je tvoja zodpovednosť. Pokiaľ sa vyskytne vážny problém na tvojej strane, kontaktuj hello@roadmap.sk a problém sa budeme snažiť vyriešiť.
Môžem si rezervovať viacero konverzácií naraz?
Áno.
Koľko osôb môže byť na skype konverzácií?
Konverzácia je určená výlučne pre jednu osobu. Účasť viacerých osôb na tej istej skype konverzácií je v rozpore s obchodnými podmienkami.
Vysvetľuje sa počas konverzácie aj gramatika?
Nie. ROADMAP je zameraná na precvičovanie voľnej anglickej konverzácie, nie je to gramatický kurz.
Kedy si môžem najneskôr objednať konverzáciu.
Minimálne 24 hodín vopred.
Kedy môžem najneskôr zrušiť konverzáciu?
Rezervovanú konverzáciu je možné najneskôr zrušiť 24 hodín predom. V prípade zrušenia si povinný kontaktovať zákaznícky servis (hello@roadmap.sk) a dohodnúť si iný termín konverzácie. Vrátenie peňazí nie je možné.
Ako sa platí?
Platba prebieha online cez platobnú bránu. Bankový prevod nie je možný.
Čo ak na konverzáciu zabudnem a nebudem na Skype v objednanom čase?
V tomto prípade tvoja konverzácia prepadá bez možnosti nároku na vrátenie peňazí alebo náhradnej hodiny. Je to z rešpektu k Maperovi, ktorý sa na konverzáciu s tebou pripravoval a v danom čase na teba čakal na Skype.