JAZYKOVÝ ZÁŽITOK PRE FIRMY

Hľadáte pre vašich šikovných ľudí vo firme záživný spôsob ako sa naučiť cudzí jazyk?

Roadmap by mohlo byť to pravé!

Naším cieľom je šťastný študent, ktorý vie efektívne komunikovať svoje myšlienky v cudzom jazyku. Preto sa venujeme exkluzívne konverzácií.

Nie sme fanúšikovia klasických jazykových kurzov, preto ponúkame jazykový zážitok. Učiteľov u nás tiež nenájdete ale máme Maperov - dobrodruhov a nadšencov.

Maperi sú rozlietaní kade-tade po svete preto konverzácie prebiehajú online. Ponúkame niekoľko svetových jazykov.

Dva scenáre:

Chit-Chat Scenario
45min

pokec na ľubovoľnú tému, prekonanie jazykovej bariéry, nabratie sebavedomia pri rozprávaní, udržanie si úrovne anglického jazyka, konverzácia na každodenné témy.

Be-Pro Scenario
60min

po anglicky už vieš, ale vždy je priestor na zlepšenie, posunutie schopností na vyšší level. Reprezentovanie firmy na úrovni, prezentovanie business plánov s profesionálnym slovníkom a výslovnosťou.

Prečo zvoliť ROADMAP?

Variácia Maperov. Konverzácie v cudzom jazyku sa nemusia stať rutinou, vyberte si mapera s ktorým sa vám najlepšie rozpráva, vyskúšajte rôzne prízvuky a témy.

Zaujímavá konverzácia. Nakoľko Maperi sú dobrodruhovia a radi sa podelia o svoje príbehy, konverzácia s nimi bude vždy dobrodružstvom.

Flexibilita. Hodiny prebiehajú online na skype, čas a dĺžku konverzácií je tak možné pohodlne prispôsobiť pracovnému vyťaženiu.

Ľubovoľnú konverzáciu s Mapermi je možné zaradiť aj medzi firemné benefity.

Ak neviete čo presne by sadlo vaším ľuďom - dĺžka hodín, frekvencia, typ -
radi vám poradíme a navrhneme ideálnu ROADMAP pre vaše potreby.

Kontaktujte nás: hello@roadmap.sk +421 918 895 094